Bağcılar Güvenilir Emlakçı

Uzun yıllar önce ticaret hayatına başlayan Bağcılar Emlak İnşaat, ilk hedefini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir. Emlak işi ve gayrimenkul danışmanlığı yapan firmamız, müşterilerine gece gündüz demeden var gücüyle hizmet etmekten her zaman için mutluluk duymaktadır. Bugüne değin müşteriler ile oluşturulan gerek diyalog gerekse verilen hizmette güven ve saygının ön planda olmasına dikkat eden firmamız, bu özelliğiyle haklı olarak gurur duymaktadır. Bağcılar güvenilir emlakçı arayışlarınızda firmamızı sizlere rahatlıkla önerebiliriz.

İlkemiz müşterilerimize en kapsamlı, geniş, hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktır. Kültürümüzde yer edinmiş aile dayanışması örneğinden yola çıkarak da gayrimenkul satışı sonrasında da sizlerle birlikte çalışmaya devam etmekteyiz. Firmamız aracılığıyla aldığınız veya kiraladığınız herhangi bir gayrimenkulün tesisat, bina vb. problemlerinde de sizlerle olmaktayız. Sorununuzu bize bildirdikten sonra birlikte tecrübelerimizden de yola çıkarak sizi en kısa sürede en doğru çözüme ulaştırıyoruz.

Hangi Hizmetleri Vermekteyiz?

Satılık veya Kiralık, Eşyalı veya Eşyasız 1+1, 2+1, 3+1 ve Stüdyo Daireler

Öğrenci veya Yalnız Yaşayanlara  En Uygun Daireler

Aile Yaşantısına Uygun Site İçi Daireler

Satılık veya Kat Karşılığı Arsalar

Günlük Kiralık Daireler

Kira ve Kiracı Takibi

Şirketimiz bünyesinde tecrübeli isimler bulunmaktadır. Seçkin bir portföye sahiptir. Doğru müşteriye doğru emlağı, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyoruz ve en uygun seçeneklerini onlara sunuyoruz. Hayalinizde olan Emlakları size sunabilmek için Bağcılar Emlak ofisimize bekliyoruz.